whatsapp

Yerinde Halı Yıkama Çözümleri

Yılda bir kez yıkanması gereken halıların temizliği oldukça önemlidir. Özellikle ailenin küçük üyelerinin sürekli yerde sürünmesi halı temizliğini daha da önemli kılıyor. Mikropların ürememesi ve hastalık kapmamak adına yerinde halı yıkama çözümlerinden faydalanarak daha hijyen bir ev ve ofis ortamı sağlayabilirsiniz. Uzman personel tarafından yapılan yıkama işleminde etkin temizlik maddesi ve makineleri kullanılıyor.

Konya yerinde halı yıkama hizmeti

Geleneksel halı yıkama yöntemlerini uygulayan firmalar, halınızın paketlenip yıkama yapılacak şirkete götürülmesi şeklinde çalışıyor. Bu ise, halınızdan birkaç gün kadar ayrı kalmanız demektir. Modern halı yıkama servislerinde ise, bu tür bir durumun söz konusu olması mümkün değildir. Konya yerinde halı yıkama çözümleri sunan şirketimiz tarafından verilen hizmet yerinde gerçekleşiyor. Böylece yıkama işlemi bittikten sonra halının kullanımı devam ediyor.

Şirketimiz, en iyi temizlik ürünleri kullanarak halı yıkama sürecini yürütüyor. Temizlik sırasında halının sahip olduğu dokunun bozulmaması ve zarar görmemesi için gerekli hassasiyet gösteriliyor. Halının derinlerine işleyen kirlerin çıkarılabilmesi için fırçalama makinesinden faydalanılıyor. Böylece en derine kadar işleyen mikrop ve kirlerin temizlenmesi sağlanıyor. Bu işlem birkaç kez uygulandıktan sonra kirlerin dezenfekte edilmesi ve halının kuruması adına vakumlama işlemi yapıyor. Bu şekilde yerinde halı yıkama işlemi tamamlanıyor. 

Oldukça hızlı ve verimli şekilde yapılan temizleme işleminden sonra halınızın oldukça temiz olduğunu görüntüsünden anlamanız mümkündür. Herhangi bir buhar temizleme yöntemi kullanılmadan daha etkili yöntemlerle icra edilen halı yıkama işleminin birkaç dakika içerisinde gerçekleşmesi de müşterilerin memnuniyetini sağlıyor. Halınızdan ayrılmaya gerek kalmadan ve giden halının yerine ne serebilirim kaygısını yaşamadan Konya yerinde halı yıkama hizmetinden faydalanın! Böylece yedek halılarınızı serme zahmetine gerek kalmadan mevcut halılarınızın yıkanmasını ve temizliğinin tamamlanmasını sağlayın.

Konya’nın birçok bölgesine verilen hizmetin uygun fiyatları sayesinde bütçe dostu bir hizmet almanın avantajını yaşayabilirsiniz. Uzman temizlik ekibi tarafından gerçekleştirilen yıkama işlemleri gün içerisinde gerçekleşir ve halınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Evinizin veya ofisinizin daha hijyen olmasını sağlamak adına Konya Palmiye Temizlik Konya’nın birçok ilçesinde birinci sınıf makine ve malzemelerle çalışıyor.