Konya Stor ve Zebra Perde Yıkama Hizmeti

Ev ve ofis dekorasyonlarının ayrılmazı stor perde modellerinin yıkanması esnasında uygulanan yöntemin klasik yıkama yöntemlerinden farklı olduğunu bilinmesi gerekiyor. Yıkama esnasında asla kırışmaması ve katlanmaması icap eden stor ve zebra perde modellerinin ütüleme işleminden geçirilmesi mümkün değildir. Bu nedenle yıkamasının özel makine ve teçhizatla yapılmalıdır. Bu yöndeki hizmetleriyle Konya’nın en iyi zebra ve stor perde yıkama servisi uygun fiyat çözümleriyle yanınızda!

Stor ve zebra perde yıkama

Stor ve zebra perde üzerinde apre denilen katman yıkama işlemini asıl zorlaştıran kısımdır. Katlanması ve kırışması halinde oluşan çizgilerin kaybedilmesi oldukça zor olabiliyor. Ütü kabul etmeyen perdelerin düz bir zemin üzerinde veya perde yıkama makinesine sahip kurumlar tarafından yıkanması gerekiyor. Konya stor ve zebra perde yıkama hizmetini sunan firmamız, yıkama makinelerinden geçirilen perdelerin özelliklerinden bir şey kaybetmeden temizlenmesini mümkün kılıyor.

Yıkama sırasında en iyi temizlik ürünleri kullanımına dikkat ediliyor. Yıkama sonrasında ise, perdeler temiz su içerisinde bekletiliyor. Kirli suyun ve kirin iyice çıktığından emin olunduktan sonra kurumaya bırakılıyor. Bu süreçte herhangi bir makine veya sıkma gibi işlemlerin uygulanması doğru değildir. Klasik kurutma yöntemleri kullanılması gerekiyor. Sıkılan stor ve zebra perdelerin eski görünümü alması oldukça zordur. Dolayısıyla güneşte kurutulması daha doğrudur.

Stor ve zebra perdemi ben yıkayabilir miyim?

Stor perdelerinin kendisi yıkayacak olan kişilerin perde genişliği kadar bir alanı kullanması gerekiyor. Perdenin kırışmaması ve çizgilerin estetik yapısını bozmaması için katlanmamasına dikkat edilmelidir. Bu süreçten sonra ise, temizlik malzemeleri kullanılarak üzerine dökülebilir ve fırçalama işlemi gerçekleştirilebilir. Bu zahmeti yaşamamak adına stor ve zebra perde yıkama hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Makinelerin yardımıyla yıkanacak olan perdelerin en kısa sürede teslimatı gerçekleştiriliyor.

Konya’da hizmet sunan Konya Palmiye Temizlik ile ofis ve evlerde yer alan her türlü perde modelinin de yıkamasını gerçekleştiriyor. Perdeler kumaş türüne göre yıkama işleminden geçiriliyor. Böylece perdenin herhangi bir zarar görmesi engelleniyor. Deneyimli ve profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilen yıkama işlemleri sayesinde daha temiz stok ve zebra perdelere sahip olabilirsiniz.