Konya Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Modern ve estetik koltuk modelleri ev ve ofislerin ayrılmaz birer parçasıdır. Bunların dekorasyona ve mekana kazandırdığı atmosfer yaşam kalitesini ayrıcalıklı kılıyor. Ancak her kullanılan malzemenin eskimesi ev kirlenmesi gibi koltuk modellerinin de yoğun kullanımdan kaynaklanan kirlenmelere maruz kalabileceğini asla unutmayın. Koltuktan gelen kötü kokular, kirlilikten kaynaklanan solma ve renk değişimleri gibi unsurların ortadan kaldırılması için yerinde koltuk yıkama ve temizleme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Konya yerinde koltuk temizleme

Konya’da yerinde koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız, ofis ve evlerindeki lekelenen, kirlenen ve daha temizlenilmesi icap eden koltuklara modern temizlik yöntemleri kullanarak yerinde müdahale ediyor. İnsan sağlığına zarar vermeyen etkin temizlik maddeleri kullanılarak yapılan temizlik sonrasında alınan sonuçlarla çok daha temiz ve parlak koltuklara sahip olabilirsiniz. Kirden dolayı ortaya çıkan lekelerin evin atmosferine kazandırdığı kötü havayı bertaraf edecek yerinde koltuk yıkama hizmeti modern cihazlarla yapılıyor.

Adım adım koltuk yıkama

Koltuk yıkama esnasında en etkin temizlik malzemeleri kullanılıyor. Böylece hem kumaş hem de koltuk içerisindeki süngerin de temizlenmesi sağlanıyor. Fırçalama makinelerinin kullanılması sayesinde derinlemesine bir temizlik mümkün hale geliyor. Sadece temizlik malzemesiyle üst yüzeye müdahale edilmesi ve fırçalama işleminin yapılmaması, süngerin kirliliğinin devam etmesine neden olur. Yalnızca kumaşın temizlenmesi halinde ise, alttaki süngerin kirliliğinden dolayı kısa sürede lekelerin üstte çıkması problemi söz konusu olabiliyor.

Konya yerinde koltuk yıkama çözümlerimizin kaliteli olması sayesinde kumaş ve sünger temizleninceye kadar fırçalama işlemi devam ediyor. Sonrasında ise, derin bir vakumlama işlemi yapılarak sünger ve kumaş yüzeyindeki tüm kirlerin çekilmesi ve koltuğun kurulanması gerçekleşiyor. Bu işlemler sırasında koltuğun kumaşına ve süngerine herhangi bir zarar gelmiyor. Özenle seçilen ve dekorasyonun bir parçası haline getirilen koltuklarınızın ilk günkü gibi kullanımına temizlik sonrası hemen devam edebilirsiniz.

Koltuk yıkama esnasında buharlı makinelerle uygulama yapılması asla doğru değildir. Kumaşın genleşmesine ve büzüşmesine neden olabilecek buhar uygulamaları koltuğun estetik görünümünü bozabiliyor. Doğru uygulamalar için Konya Palmiye Temizlik ile hemen irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.